درباره صبا

صبادرباره صنایع نور صبا

گروه روشنایی صبا  با استعانت از خداوند متعال و به کارگیری دانش روز و به منظور تامین بخشی از نیازهای صنعت برق کشور در سال ۱۳۹۰ در استان تهران تاسیس گردید. این شرکت با جذب نیروهای متخصص و کارآمد توانسته است برخی نیازهای مشتریان خود را در زمینه صنعت روشنایی برآورده سازد و با تولید محصولات متنوع در زمره یکی از تولیدکنندگان انبوه چراغ‌های روشنایی ال ای دی در ایران قرار گیرد .
با توجه به نیاز روز افزون کشور به صرفه جویی در صنعت برق و گرایش اقشار جامعه به استفاده از وسایل برقی کم مصرف، صنایع روشنایی صبا بر روی تولید کلیه وسایل روشنایی با استفاده از تکلونوژی LED متمرکز شده است.
کلیه محصولات صبا با استفاده از با کیفیت ترین و به روزترین تکنولوژی های موجود تولید می گردند و لذا داری طول عمر بسیار زیادی می باشند.
* صنایع روشنایی صبا  با دارا بودن ارتباط قوی با صاحبان کارگاه‌های دایکاست، فلزکاری، پرس، قالبسازی، خط رنگ الکترواستاتیک و خطوط مونتاژ چندگانه قادر به تولید انبوه انواع چراغ‌های روشنایی در توان‌های مختلف می‌باشد.
محصولات صبا شامل تولید کلیه اقلام روشنایی و نورپردازی از جمله لامپ های خانگی ، مهتابی ، پروژکتورهای LED ، SMD ، COB ، چراغ خطی ، والواشر ، چراغ های استخری و فواره ای ، چراغ های ضدانفجار ، پروژکتورهای مادون قرمز ، پروژکتورهای مخصوص گلخانه و آکواریم انواع تجهیزات نورپردازی و غیره می باشد.
گروه روشنایی صبا  با برخورداری از پرسنل با تجربه و متخصص در زمینه‌های طراحی صنعتی، مکانیک، برق، فتومتری و کامپیوتر و برخورداری از تجهیزات و آزمایشگاه برق همچنان پیشتاز عرصه نوآوری میباشد.
هدف ما ارتقاء صنعت روشنایی کشور همگام با کشور های صنعتی و جلب رضایت شما مصرف کنندگان گرانقدر می باشد.
اميدواریم با عنايت پروردگار و حمايت مصرف كنندگان عزيز قدم كوچكي در راه خودكفايي كشور عزيزمان برداریم. تماس با ما