شروع ما

صنایع نور صبا، با توجه به استفاده از دانش روز و با ایمان به خداوند متعال، در سال ۱۳۹۰ در استان تهران تأسیس شد. ماموریت اصلی ما تأمین بخشی از نیازهای صنعت برق کشور و تولید محصولات روشنایی با کیفیت بالا بوده است. با جذب نیروهای متخصص و ماهر، توانستیم نیازهای مشتریان خود را در زمینه روشنایی برآورده سازیم و به عنوان یکی از تولیدکنندگان انبوه چراغ‌های روشنایی ال ای دی در ایران شناخته شویم.

ما در صنایع نور صبا به تکنولوژی LED تمرکز کرده‌ایم، زیرا در جامعه امروزی، استفاده از وسایل برقی کم مصرف و صرفه جویی در مصرف انرژی اهمیت زیادی پیدا کرده است. تمام محصولات ما با استفاده از تکنولوژی‌های برجسته تولید می‌شوند و دارای طول عمر بسیار بالا هستند.

اهداف ما

ما به برقراری ارتباطات مؤثر با کارگاه‌های مختلفی که در فرآیند تولید نقش دارند، افتخار می‌کنیم و این امکان را داریم که انواع مختلفی از چراغ‌های روشنایی را در توان‌ها و ابعاد متنوع تولید کنیم.

محصولات ما شامل لامپ‌های خانگی، مهتابی، پروژکتورهای LED، SMD، COB، چراغ خطی، والواشر، چراغ‌های استخری و فواره‌ای، چراغ‌های ضدانفجار، پروژکتورهای مادون قرمز، پروژکتورهای گلخانه و آکواریم، و تجهیزات نورپردازی دیگر می‌شوند.

تیم ما از افراد متخصص در زمینه‌های مختلف مانند طراحی صنعتی، مکانیک، برق، فتومتری و کامپیوتر تشکیل شده است و از تجهیزات و آزمایشگاه برق مدرن استفاده می‌کنیم.

هدف ما ارتقاء صنعت روشنایی کشور و جلب رضایت مشتریان عزیز است. ما به امید توانایی خود در کمک به خودکفایی کشورمان و با اعتماد مصرف‌کنندگان عزیز، قدم به قدم در راه توسعه این صنعت حرکت می‌کنیم.”

Visited 1,894 times, 1 visit(s) today