فروش پروژکتور SMD

پروژکتور SMD خطی 40 وات

پروزکتور SMD پرنور

پروژکتور SMD خطی 100 وات

کاربردها:

  • روشنایی تابلو و بیلبوردهای تبلیغاتی

  • روشنایی تابلوهای سردر مغازه ها و فروشگاه ها

  • روشنایی سوله ها و محیطهای صنعتی با سقف کوتاه

ویژگی ها:

  • قابل ارائه در توان های 20 ، 40 ، 60 ، 100 و 200 وات

  • قابل ارائه در رنگ های آفتابی و مهتابی

  • قابل ارائه به صورت 12 ولت یا 220 ولت

  • قابل ارائه در سایزهای 25 ، 50 و 100 سانتی متری به صورت 12 ولت

روشنایی تابلو ها، ویترین ها

چراغ ها و تابلوهای نورانی تبلیغات، حاکی از ترقی و پیشرفت یک شهر بوده و در زیباسازی آن دارای اهمیت ویژه ای هستند. این چراغ ها می توانند به صورت موقت یا دایمی بوده و نقش عمده ای در زیبایی و ساخت سیمای شبانه شهر داشته باشند. شهر تهران نیازمند یک شبکه علایم منظم است. برخی از اعلانات اخباری خاص برخی از نواحی شهر است که فعالیت شبانه روزی برای آنها برنامه ریزی شده است. برخی از علایم فقط کاربرد عینی داشته و در مواردی به صورت موقت نصب می شوند. برخی نیز به منظور زیباسازی شهر و هیجان بخشیدن و زنده کرد فعالیت شبانه نصب می شود. اعلانات اخباری و تابلوهایی نیز وجود دارند که صرفأ جنبه تبلیغاتی نداشته و عملکردهای مورد نیاز شبانه روزی ساکنان شهر را معرفی می کنند مانند تابلوهای اورژانس شبانه روزی.

پروژکتور SMD خطی

پروژکتور SMD خطیبا ظهور تکنولوژی LED در زمینه تولید منابع نورانی، انواع محصولات روشنایی با تکتولوژی های گوناگون از جمله Power LED, SMD, COB و ... که همگی زیرمجموعه LED می باشند، به بازار عرضه شده است. که هر کدام از این منابع روشنایی کاربری مخصوص به خود دارند و هیچ یک بر دیگری ارجحیت ندارد.

یکی از این دسته محصولات SMD است. از ویژگی های بارز پروژکتور SMD خطی ، زاویه پخش نور زیاد آن (در حدود 150 درجه) می باشد. این موضوع باعث می شود که این منابع نورانی به علت دارا بودن زاویه پخش نور زیاد فاصله نزدیک به خود را به خوبی روشن می کنند.

ولی این نکته نیز باید متذکر شد که تقریبا تمام قدرت این پروژکتور ها در فاصله نزدیک تمام می شود و اگر می خواهیم فواصل دور را روشن کنیم بهتر است از پروژکتورهای Power LED استفاده کنیم.

ماهیت خطی بودن و همچنین زاویه پخش نور زیاد پروژکتور SMD خطی این محصول را بسیار مناسب جهت روشنایی یکدست و کامل انواع تابلوهای تبلیغاتی ، بنرها و یا تابلوهای سردر مغازه و فروشگاهها ساخته است. این موضوع به این دلیل است که در اینگونه موارد قصد ما روشن نمودن سطح زیادی از تابلو در فاصله ای نزدیک از تابلو است.

همچنین از دیگر موارد کاربرد این محصول روشن نمودن فضای پیاده رو جلوی فروشگاه ها و مغازه های گوناگون می باشد.

این محصول علاوه بر مصرف برق پایین و طول عمر بالا که از ویژگی های تکنولوژی LED است، دارای قیمت مناسبی نیز است.

پروژکتور SMD خطی در توان های گوناگون از جمله 20، 30، 80، 100، 150 و 200 وات در رنگ های آفتابی و مهتابی، تولید میگردد.

همچنین این محصول در دو ولتاژ کاری 12 ولت و 220 ولت قابل ارائه است که مدل 220 ولت در طول یک متر و مدل 12 ولتی با توجه به توان آن در سایز های 25، 50 و 100 سانتی متر ارائه می گردد.