تولید انواع لامپ رشد گیاه با قیمت مناسب

یکی از معایب لامپ رشد گیاه و چراغ های فتوسنتز قیمت بالا و هزینه بسیار زیاد اینگونه چراغ ها می باشد. از این رو صنایع روشنایی صبا اقدام به تولید نوعی از لامپ رشد گیاه ارزان نموده است.

لامپ رشد گیاه ارزان

تمام تلاش مجموعه صبا در درجه اول حفظ کیفیت طول موج مورد نیاز گیاه در لامپ رشد گیاه و در مرحله بعد کاهش قیمت و ارزانتر نمودن چراغ رشد گیاه بوده است.

این نوع از لامپ رشد گیاه در سایز های مختلف از 3 وات تا 12 وات تولید میشود. ولتاژ برق ورودی این لامپ رشد گیاه 12 یا 220 ولت بنا بر سفارش قابل ارائه می باشد.

جهت اطلاع از قیمت با مجموعه ما تماس بگیرید.

نور مصنوعی رشد گیاه

انواع محصولات لامپ رشد گیاه را ببینید در توان های مختلف ببینید.


تکنولوژی لامپ های LED راه های ایجاد روشنایی را متحول کرده و راه حل ها و پتانسیل های شگفت انگیزی برای نور پردازی بهینه ایجاد کرده است.
در کمال تعجب، این فناوری حتی به گل خانه های ما نیز راه پیدا کرده و با تولید لامپ فول اسپکتروم به رشد و توسعه پرورش گل ها و سبزیجات کمک کرده است.
تقریبا همه می دانند که گیاه ها برای رشد هرچه بهتر به نور کافی و مناسب نیاز دارند. یکی از گزینه هایی که به این موضوع می تواند کمک کند، استفاده از لامپ رشد گیاه است. حال اگر بتوان لامپ رشد گیاه ارزان تولید کرد، به طوری که مشتری مجبور نباشد، برای تامین نور مصنوعی هزینه های زیاد بپردازد، اینگونه چراغ ها به راحتی در گلخانه ها و آپارتمان های ما استفاده میشوند.
بهترین انواع لامپ رشد گیاه مناسب ترین مقدار نور مورد نیاز گل ها و گیاه ها را فراهم می کنند.
لامپ رشد گیاه انرژی لازم گیاه برای انجام مرحله های رشد و آغاز شکوفه زنی را فراهم می کند.
اگر شما در حال حاضر باغچه ای دارید که نیاز به درخشش بیشتر دارد، و یا می خواهید یک باغ جدید تاسیس کنید، استفاده از لامپ رشد گیاه ارزان می تواند شما را از رشد کامل آن مطمئن کند.
لامپ رشد گیاه ارزان تولید شده در صنایع نور صبا در سایزهای مختلف از 10 تا 100 سانتی متر قابل ارائه می باشد. شما به راحتی میتوانید سایز طبقات گلخانه خود را اندازه گیری نمایید و با توجه به میزان نور مورد نیاز لامپ رشد گیاه را با قیمتی مناسب و ارزان سفارش دهید.
بهترین لامپ رشد گیاه ارزان، بهترین نتیجه با کمترین هزینه را به دست می دهد. شاید این هزینه، کمترین هزینه نباشد، زیرا لامپ رشد گیاه با هزینه خیلی پایین، عملکرد خوبی ندارد.
اکیداً به شما توصیه میکنیم که به خاطر ارزان بودن، جهت جلوگیری رشد علف های هرز، میوه و سبزیجات از این لامپ ها استفاده نکنید. زیرا این گیاهان به مقدار معینی نور احتیاج دارند که لامپ رشد گیاه خیلی ارزان نمی تواند نور کافی برای آنها فراهم کند.

بهترین لامپ رشد گیاه ارزان، چه ویژگی هایی دارد؟

  • شدت نور: بهترین لامپ رشد گیاه ارزان، نور کافی در اختیار گیاه برای دانه دهی قرار می دهد. این به معنی تامین 20 الی 40 مول نور روزانه است. به منظور رسیدن به این حد، باید از لامپ رشدی استفاده کنید که بین 600 تا 925 میکرومول از خود نور ساطع کند. تا زمانی که شدت نور کافی در اختیار دارید، لازم نیست نگران مقدار مصرف برق باشید زیرا نشان دهنده دقیق عملکرد لامپ رشد نیست.
  • طیف نوری مناسب: بهترین لامپ رشد گیاه ارزان، دارای طیف متعادل نور است. برخی از بدترین لامپ ها دارای نور بیش از حد آبی و یا قرمز هستند، که مرحله گلدهی و رشد سبزی را به تاخیر می اندازد. طیف نوری، موضوعی علمی نیست، اما برخی لامپ های رشد، با هم کمی تفاوت دارند. اما در مجموع، لامپ رشد LED، باید از نور بالانس آبی و قرمز (ارغوانی) استفاده کند. می توانید با نگاه به چارت طیفی هر لامپ، طیف نوری آن را ببینید.
  • محوطه قابل پوشش: بهترین لامپ رشد گیاه ارزان، محوطه مورد نیاز شما را با یک قیمت خوب پوشش می دهد. لامپ های ارزان تر، مدعی هستند که می توانند محوطه ای را با اندکی هزینه پوشش دهند. اکثر نورها در این دسته، محیط بیش از 100*30 سانتی متر را نمی توانند به خوبی پوشش دهند.

کارشناسان صنایع نور صبا آماده دادن هرگونه مشاوره به شما عزیزان جهت تصمیم گیری درباره میزان نور مورد نیاز برای فتوسنتز گیاهان، می باشند

Visited 26,762 times, 6 visit(s) today